שבלונות פרחים

לעיצוב, ליצירה, על רהיטים, על הקיר, על החלון, כתוספת מקושטת לאלבום התמונות, לארונות חדר השינה, כרקמה על הכרית ועוד המון אפשרויות – שבלונות פרחים לשירותכם. טווח השבלונות כיום הוא עצום ומגוון במיוחד וכל אחד ואחת מכם תוכלו למצוא את השבלונה המושלמת, שקולעת בדיוק לצורך הדרוש.

לשם מה אנו זקוקים לזה?

כשאנו מעוניינים ליצור דוגמאות יפות ומיוחדות, מבלי להסתמך על כישרון הציור האישי שלנו, או ליצור כמה דוגמאות באופן אחיד ואסתטי, אנו משתמשים באמצעי כמו שבלונות פרחים. שבלונות אלו מגיעות בצורתם של מאות פרחים ולעתים גם בצורת עלים, עצים וגבעולים, שמתאימים להכנת כל יצירה אפשרית.

איך עובדים עם שבלונות פרחים?

השימוש פשוט ואינטואיטיבי: יש להניח את השבלונה במיקום שבו נרצה להטביע את הצורה המופיעה עליה. זו יכולה להיות חולצה שרצינו להעניק לה מראה חדש, מגירה שזקוקה לדוגמה מעניינת, קיר שאנחנו רוצים לצייר עליו, דף, בריסטול, חוברת, בד טקסטיל ועוד. לאחר שמיקמנו את השבלונה בנקודה הרלוונטית, נשתמש בחומר או במכשיר כתיבה כלשהו, כדי לשרטט את הצורה ולאחר מכן לצבוע אותה כרצוננו. המתאר של שבלונות פרחים משתנה מאחת לשניה. חלקן מביעות פרחים וצמחים באופן גולמי – צורה אחידה בלבד. חלקן יצריכו מאיתנו מילוי של כמה צורות מקבילות, היוצרות פרח אחיד בסופו של דבר. חלקן מגיעות אפילו עם מספר דוגמאות פרחים שונות, כך שנוכל להרחיב את טווח העיצובים והאפשרויות לשימוש בשבלונה.

שבלונה פרחים

טכניקות לצביעת שבלונות הפרחים

הסוד לצביעה מוצלחת של הפרח הנבחר, הוא שימוש בכמות צבע קטנה. אם מדובר בצביעה בגואש או בטוש, מומלץ להביא אותם למצב כמעט יבש שבאמצעותו תתבצע הצביעה.

צביעה באמצעות רולר ספוג: אם מדובר בשבלונה גדולה, או כזו שאנו רוצים להשתמש בה על משטח יחסית גדול, עלינו להוריד מעט צבע אל משטח קרטון או עץ, לגלגל עליו את הרולר ולהסיר ממנו את רוב הנוזל עם נייר ניגוב. לאחר שנותרה כמות צבע קטנה על הרולר, יש לצבוע את השבלונה. התוצאה הסופית תהיה מלאה או אוורירית, אבל תתייבש במהירות.

צביעה עם מברשת טופ: רצוי להשתמש גם הפעם בלוח או משטח כדי לחלץ אליו את הצבע הנוזלי לפני הצביעה. מילוי הצורה בתוך השבלונה צריך להתבצע בתנועות סיבוביות קטנות ועדינות, שיאפשרו לכם לעבור בין גוונים ולהימנע מתזוזות השבלונה, שגורמות לסטייה מקווי המתאר המדויקים של הצורה. אם אתם לא בטוחים ביכולות המדויקות שלכם, תוכלו לתרגל לפני כן על דף נייר רגיל.

שבלונות פרחים רב שכבתיות: אם השבלונה מגיעה בכמה שכבות, הרי שיש בקצוותיה ריבועי התאמה. יש להצמיד למשטח את השכבה הראשונה ולסמן בעפרון את הריבועים. לאחר מכן צבעו את השכבה הראשונה, הסירו את השבלונה ומקמו את הבאה על פי הריבועים שכבר סימנתם.

אם הצורות עולות אחת על השנייה: הניחו את השכבות בהתאם לסדר שמצוין על גבי השבלונות. צבעו קודם כל את 1 ולאחר מכן את היתר, על פי המספר.  

מחפשים להזמין שבלונת פרחים?

אם אתם מחפשים להזמין שבלונה של פרחים, ואתם צריכים שירות של עיצוב, הכנה ושליחת השבלונה עד אליכם תוכלו להיעזר בשירות שלנו להכנת שבלונות.
אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף ומתחייבים לחזור אליכם להצעת מחיר תוך עד 60 דקות (באמת, לא יותר מזה) וכמובן להצעת המחיר הזולה ביותר בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)