שבלונות באנגלית

רוצים לכתוב על אריזה, להעביר מסר או לכתוב את שמכם בשפה האנגלית? תוכלו לעשות זאת בדרך המושלמת באמצעות שבלונה. שבלונות באנגלית משמשות למטרות רבות, כשהרעיון שמאחוריהן הוא ליצור כתב דפוס על מוצרים, יצירות או לשם לימוד האנגלית באופן אחיד ומדויק.

מהי בדיוק שבלונה עם אותיות אנגלית?

שבלונה היא מעין דוגמה קבועה, שבאמצעותה ניתן ליצור סוגים רבים של מוצרים. שבלונה באנגלית מכילה את אותיות ה-ABC, כאשר הן מופיעות בצורת ה"קפיטל" – כלומר בצורת הדפוס שבה משתמשים בספרים ובעיתונים או בשלטים גדולים. בכתיבה באנגלית, נהוג לציין את אותיות הקפיטל בתחילת המשפט או בתחילת כל מילה שמציינת שם עצם, כאשר יתר האותיות נכתבות כאותיות "כתיב", או אותיות אנגלית "קטנות" כפי שאנו נוהגים לכנות אותן. למרות זאת, מילים כמו HAPPY BIRTHDAY (מזל טוב) או MARRY ME (התינשאי לי) אנו בדרך כלל כותבים באותיות הקפיטל בלבד. לשם כך אנו זקוקים לביצוע עם שבלונות באנגלית, שיעזרו לנו לשמור על האסתטיקה והגודל האחידים במהלך הכתיבה.

שבלונה אותיות באנגלית

מה מכינים עם שבלונות באנגלית?

אז מה ניתן ליצור עם שבלונות באנגלית? בגדול – כל עיצוב אישי שנוצר ממילים! השבלונה מתאימה לעיצובים אישיים ויפים ומגיעה בחומר קשיח או אלסטי במידה מסוימת, כך שיתאים למספר רב של שימושים.

  • כתיבה ולימוד – ילדים שלומדים לכתוב את אותיות האנגלית, או כל אחד ואחת שרוצים לכתוב באופן מסודר ואחיד מבלי להתבלבל, יכולים להשתמש בשבלונה כדי לעשות זאת.
  • כתיבה על עוגה – ניתן להשתמש בשבלונה כדי ליצור כיתוב על עוגת יום ההולדת למשל, כדי להבטיח את הנראות הסופית והאסתטיקה.
  • יצירה – עולם היצירה והתחביב עצום ומגוון. ניתן להשתמש בשבלונת האנגלית כדי לתייג מוצרים באותיות, לכתוב על קנבס, בריסטול או אלבד גדול, לייצר כותרת לכריכת אלבום התמונות או כיתוב על מסגרת תמונה ועוד.
  • מתנות וחפצים אישיים – באמצעות השבלונה, קל לכתוב על אריזות, מחברות וכרטיסי ברכה. ניתן גם לתייג חפצים כמו ארגזי צעצועים בקלות רבה יותר וכמובן להשתמש בפעילות עם הילדים, או לטובת הכנת מתנה מיוחדת.

וכל רעיון אחר שעולה לכם לראש!

שבלונה אותיות באנגלית-2

איך משתמשים בשבלונה?

השימוש בשבלונה מצריך שרטוט עם כלי כתיבה או חומר כלשהו, סביב קווי המתאר. לאחר שעוברים על כל אחת מהאותיות בקווי המתאר שלה, ניתן למלא את חלקה הפנימי בהתאם לחומרים שאיתם אנו עובדים. טושים צבעוניים, אבנים צבעוניות להדבקה, אפילו קצפת או רוטב שוקולד אם זו עוגה טעימה.

רוב השבלונות באנגלית מגיעות גם עם מספרים, שמרחיבים את אפשרויות השימוש ומלווים את האותיות. בשוק אפשר למצוא גם שבלונות שמכילות את אותיות האנגלית בצורת הכתיבה הרגילה שלהן ("אותיות קטנות"), אך מדובר במוצר פחות נפוץ.

תוך כמה זמן השבלונה תצא משימוש?

שבלונות באנגלית מתאימות לכל זמן ומקום ולכל סוגי החומרים שאפשר למלא איתם את האותיות. מדובר בפלקט קטן המחורץ לפי האותיות והוא עשוי מחומר כמו סיליקון או פלסטיק, שלא נרטב, מחליד או מתפורר, כך שיתאים לשימוש חוזר לאורך שנים, בכל פעם שרק תרצו.

מחפשים להזמין שבלונה באנגלית?

אם אתם מחפשים להזמין שבלונה באנגלית, ואתם צריכים שירות של עיצוב, הכנה ושליחת השבלונה עד אליכם תוכלו להיעזר בשירות שלנו להכנת שבלונות.
אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף ומתחייבים לחזור אליכם להצעת מחיר תוך עד 60 דקות (באמת, לא יותר מזה) וכמובן להצעת המחיר הזולה ביותר בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)