שבלונות לצביעה

כדי לקבל קיר מעוצב או קישוט על אחד הרהיטים בבית, לא מוכרחים להתעסק עם הדבקה של טפטים. שבלונות לצביעה יכולות לעשות עבודה לא פחות יפה וזוהרת כדי לשפר את מראה החדר או הרהיט וכל זאת בהוצאה כספית נמוכה במיוחד.

שבלונות לצביעה במגוון עצום של צורות

מי מאיתנו לא מכיר שבלונות לצביעה? חיות, פרחים, אותיות וצורות למיניהן מקשטות את דפי היצירה שלנו מהגן ועד בכלל, מאפשרות לנו להפיק ציור או דפוס מתוך תבנית קבועה מראש ולהותיר את היצירה שלנו יפה, אסתטית ומהממת. סטנסילים (שבלונות) הם לא אופנה חולפת וגם היום אפשר למצוא אותם במגוון עצום של צורות וסגנונות: פרחים, עלים, פרפרים, ינשופים, צורות גיאומטריות, מספרים, אותיות, לבבות ומה לא. אפשר ליצור מהן הכל ולהשתמש בהן לטובת שילוב של כל צורה או כיתוב אפשריים על גבי המוצרים שלנו ובהתאמה אישית לחלוטין.

איך עובדים עם שבלונות לצביעה לעיצוב הבית?

אם אתם חולמים על קיר עם פטרן (הדפס חוזר) בבית או במשרד, השבלונות יוכלו לעזור לכם לעשות זאת ולהעניק תוצאה מוחשית יפה ומרשימה. זה לא טפט, אלא יצירה פרי ידכם, שמפיחה חיים בחדרים שוממים, ברהיטים מיושנים או חפצים, בכיתוב או בצורה לבחירתכם.

תוכלו לרכוש כל שבלונה שבא לכם בחנויות היצירה ובמגוון חנויות אינטרנטיות. גם בחנויות הצבע השונות אפשר למצוא מבחר גדול מאוד של שבלונות ולהזמין מהן את מה שאתם רוצים. הדוגמאות הן אופנתיות ולכן תוכלו למצוא מלאי של שבלונות חדשות ומעניינות אחת לתקופה, שלא היו שם קודם. לאלו אפשר להוסיף את הייחודיות בצביעה והציור עצמם, את צפיפות הפטרן ואת האופן שבו הוא מיושם.

שבלונה לצביעה

טכניקות לעבודה עם שבלונות לקיר

שבלונות לצביעה מיושמות באינספור דרכים, אבל התנאי החשוב הוא לעבוד על כמה שיותר יבש. אם אתם עובדים על רהיט או קיר שזקוקים לתוצאה מדויקת וללא טעויות, קבעו את השבלונה עם מסקנטייפ וודאו שהחלק הפנימי שלה (כלומר השטח שצובעים) נקי ואין בו לכלוכים שיפגעו במשיחת הצבע.

מכאן, אפשר לעבוד עם כל אמצעי צביעה: רולר, מברשת, ספוג טבול בצבע, טושים, גואש, גרפיטי, נצנצים וכל הבא ליד. זכרו להשתמש רק בכמות קטנה מאוד ולהספיג צבע נוזלי מאמצעי הצביעה כמה שיותר. כדי למלא את השבלונה, מספיקות מספר טפיחות פשוטות. חזרו על הפעולה רק במידת הצורך, גם הפעם תוך שימוש בכמות מאוד קטנה.

אם אתם מעוניינים לעבוד עם שבלונות לצביעה בדרך מעניינת, אפשר להעניק להן מראה זוהר או רך במיוחד, באמצעות צבעים פסטליים כמו "פטנזיה" של טמבור, או נוצצים ושקופים. אפשר גם לבצע משיחה של גוון מסוים בקצה אחד ולהשתמש בגוון כהה יותר בקצה השני. הדבר מעניק ממד מעניין יותר ומאפשר לגוונים להתמזג בהרמוניה.  

אופציה נוספת לעבודה עם שבלונות לצביעה, היא לצבוע פעם אחת ובפעם השנייה להזיז מעט את השבלונה ולצבוע צביעה מלאה. התוצאה היא מראה בהצללה, שמעניק נפח ותחושה.

ולקינוח: הבלטה. צובעים את השבלונה עם שפכטל ומייבשים. לאחר מכן ניתן להחזיר את השבלונה ולצבוע עליה בכל טכניקה אחרת, כדי ליצור מראה אותנטי, מיושן ואפילו קלאסי.

מחפשים להזמין שבלונה לצביעה?

אם אתם מחפשים להזמין שבלונה לצביעה, ואתם צריכים שירות של עיצוב, הכנה ושליחת השבלונה עד אליכם תוכלו להיעזר בשירות שלנו להכנת שבלונות.
אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף ומתחייבים לחזור אליכם להצעת מחיר תוך עד 60 דקות (באמת, לא יותר מזה) וכמובן להצעת המחיר הזולה ביותר בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)