איך נבחר שלטים לעיצוב משרד חדש?

עיצוב המשרד היא משימה לא פשוטה, אשר יכולה להיות כרוכה בקושי משמעותי ללא הידע וההכוונה המתאימה. בין אם מדובר במשרד עורכי דין או משרד בחלל עבודה משותף, הצורך בעיצוב נעים לעין משותף לכולנו. לכן, בשורות הבאות נפרט מספר כללים ורעיונות לעיצוב המשרד, שיאפשרו לכם לעצב משרד נעים לעין ומזמין.

קודם כל – שילוט מתאים

תחילת הדרך בתהליך עיצוב משרד היא בשלט הכניסה או ההכוונה למשרד. על מנת להפוך את המשרד שלך למקום מזמין יש לבחור שלט מתאים להכוונה אליו. ללא שלט הכוונה יתקלו הלקוחות או הספקים בקושי למצוא את המשרד, מה שייעשה את חוויית הביקור שלהם לפחות נעימה. בנוסף, שלט למשרד הוא כלי שיווקי נוסף, היכול לשמש ככלי עזר לפעילות השיווקית שלכם. כלומר, במסגרת רכישת ריהוט משרדי חדש, נכון יהיה שתתחשבו גם בצורך בשלט הכוונה. בבחירת השלט יש להתחשב בגודל שלו, בחומר ממנו הוא עשוי ובסגנון הכתב. כל אחד מן המרכיבים הללו משפיע על התוצאה הסופית ועל התפיסה המתגבשת של האורחים שלכם על המשרד שלכם. מובן כי ישנם חומרים איכותיים יותר המותירים רושם טוב יותר על הלקוחות, וייתכן כי לא נכון יהיה לחסוך בהוצאה זו.

התאורה – מבנה את אופי העבודה

כאשר אנו חושבים על רהיטים למשרד ועל עיצוב המשרד לא תמיד אנו חושבים על התאורה. עם זאת, התאורה היא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בעיצוב המשרד. כיום, אפשרויות הבחירה אינן רק בין אור לבן בהיר לאור צהוב, אלא גם לסגנון התאורה, עיצוב המנורות ושיטת העבודה שלהם. כך לדוגמא מובן כי במסגרת של חדר ישיבות או חדר עבודה אישי ניטה לבחור תאורה קרה יותר, המשדרת עבודה תכליתית, בדרך כלל על ידי תאורה לבנה חזקה. סגנון זה של תאורה מעביר מסר של עבודה ולכן מתאים לחללים מעין אלו. בשונה מכך, בחדרים בהם מקבלים לקוחות עסקיים חשובים או בחללים המשמשים לפעילות הפנאי במשרד, תאורה שכזו איננה מתאימה. לחללים מעין אלו ניטה לבחור תאורה בגוון צהוב חם, ייתכן שעם אפשרות לעמעומה. כך יהיה בעת עיצוב סלון המשרד או עיצוב פנים של חדרי הלקוחות העסקיים.

בין שמרנות למודרניות

סוגים שונים של משרדים צריכים סגנונות עיצוביים שונים. בחירת ריהוט מיוחד למשרד צריך להתבצע בהתאם לסגנון – שמרני או מודרני. אילו מדובר במשרד המבקש לשדר מסר של אמינות וותק, ייתכן שהסגנון השמרני, המתאפיין בעיצוב קלאסי ועמוק, יהיה עדיף עבורו. אילו מדובר בחברה מודרנית, ייתכן שדווקא סגנון מודרני המשלב חומרים מעניינים ופריטים ייחודיים יהיה עדיף עבורו.

מתנות למשרד החדש

בבחירת מתנות למשרד החדש של הקרובים לכם, עליכם לקחת בחשבון כי מעצבי המשרד חשבו על כל אחד מן הפרטים המובאים לעיל. לכן, כאשר בוחרים מתנה למשרד החדש תמיד עדיף לנסות לבחור מתנה פשוטה ומינימלית, ולא כזו העשויה לעמוד בניגוד לסגנון העיצובי של המשרד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)